I.G. piezīmju blociņš

emuāri, konspekti u.c.- varbūt kādam noder
Šodien visticamāk ir 25.jūnijs: Maiga, Milija
Rītdien: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Ubuntu Linux- plašai lietošanai piemērotākā operētājsistēma Debian Linux- universāla operētājsistēma Debian/Ubuntu Linux System Administration Tutorials,Howtos,Tips Linux Magazine- APP tēmas žurnāls Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija LU Linux Centrs Latvijas Universitāte LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte Open Source Observatory and Repository news

jeb:                               
Docendo discimus
  /mācot mācamies/

 
..: Sākums | Meklētājs    Emuāra arhīvs | Par ko stāstiņš | Konspekti | Studentiem | Saites | Foto :..
Imants Gorbāns  

 

Emuēto vienumu
daudzumi:
 
Mega domas
Citas domas
Blēņu stāsti

 
I.G. emuāra RSS barotne

draugiem.lv

Skype imants_g

Nākamajā apmeklējumā
iesāknēties ar:
sākumlappusi
emuāra arhīvu
fotolappusi
/liekam kūciņas/
 

Locations of visitors to this page

Website Monitoring by ServiceUptime.com

 
Scratch ir vienkārša programmēšanas valoda un vide, arī multimediju radīšanas rīks, ko var izmantot, lai iepazītos ar programmēšanu. Scratch ir noderīga kā vidusskolēniem, tā pamatskolēniem, to var lietot dažādos sarežģītības līmeņos – no pirmo klašu skolēna līdz pirmo kursu studentiem. Šīs Scratch pamācība ir rakstītas ar mērķi piedāvāt vienkāršu un viegli patstāvīgi īsā laikā (dažās stundās) apgūstamu rīku skolēniem, kuriem skolā nav bijusi programmēšana, vai tā apgūta niecīgā apjomā. Tas varētu palīdzēt pašiem saprast, vai jums programmēšanas abstraktā domāšana interesē un padodas, vai ir pamatota vēlme studēt programmēšanu Latvijas Universitātes Datorikas fakultātē vai citur. Tāpat šīs instrukcijas var būt noderīgas kā topošajiem tā jau strādājošiem informātikas skolotājiem, gatavojoties programmēšanas stundām, kurās radīt atraktīvu dažādību valodas Pascal utml. matemātiskajam skaistumam, pielietojumu šaurumam un vizuālajai garlaicībai.
Emuēts: 21.05.2014.

Viens no APP (Linux, OpenOffice.org u.c.) lietojuma šķēršļiem ir informācijas trūkums par alternatīvām, starp kurā var izdarīt izvēli. Nu lūk, tad nu ari piedāvāju tabulu ar 50 pozīcijām, norādot Microsoft Windows vides pragrammatūru un atbilstošu Linux vides programmaturu, kā arī norādes, kā veikt instalāciju uz Ubuntu Linux. Saraksts veidots izanalizējot šobrīd spēkā esošos jaunos (2006. un 2008.g.) skolas informātikas priekšmetu standartus. Sarakstā ir ne tikai galvenā skolā nepieciešamā, bet par visām skolas kursā pieminētām tēmām no plašāka redzesloka viedokļa izmantojamā vai vismaz pieminamā darbstacijas programmatūra.
Emuēts: 28.10.2009.

Kamēr sapnis akli peldēja pa izpostītām cerībām,
Kosmoss sāpīgi suloja par pievilto mīlu,
Tava gaisma tika lēni izdzīta no noslēgtiem cilvēkiem,
Un debesis negulēja.

Autors: Pusvadītāju dzejnieks RCA-301, 1960. g
Emuēts: 01.04.2003.

[Valid RSS] Apmeklēts 169666 x

    [Sākums] [Meklētājs] [Emuāra arhīvs] [Par ko stāstiņš] [Konspekti] [Praktikums] [Saites] [Foto] [E-pasts]

    © Imants Gorbāns, 2003.- 2009.